APIE MUS

„Pakobazė“ kaip bazė!

Siūlome nuo įvairių išmatavimų, konstrukcijos, dizaino gofrokartono, kreidinio, makulaturinio, kraft ir kito kartono, popieriaus, plastiko gaminių iki pakavimo medžiagų bei individualių paslaugų: šilkografija, ofsetinė ir fleksografinė spauda ant pakuočių, individualių, išskirtinio dizaino pakuočių gamyba.

Siekiame pasiūlyti geriausiai rinkos poreikius atitinkančias pakuotes, pakavimo medžiagas ir daugelį kokybiškų su jų paruošimu susijusių paslaugų.

apie-mus

PAKOBAZĖ – tvaraus verslo tradicijas puoselėjanti el.parduotuvė

Prekes ir paslaugas teikiame el. parduotuvėje www.pakobazė.lt. Klientams siūlome greitai ir paparstai ne tik įsigyti jau esamas prekes, bet ir pateikti individualius užsakymus. Mūsų siūloma produkcija pagal kainą ir kokybiškumo savybes pranoksta daugelį kitų rūšių pakuočių, pakavimo medžiagų. Tad esam pasiryžę pasiūlyti itin palankias kainos, atsiskaitymo, pristatymo sąlygas.

Didžiuojamės glaudžiai bendradarbiaudami su vienais iš stipriausių produkcijos tiekėjų ir gamintojų Europoje. Jų dėka galime savo klientams pasiūlyti, kuo įvairesnį kokybiškų prekių asortimentą, patenkinti išrankiausių klientų poreikius inovatyviais pakavimo sprendimais.

Mūsų pagrindinis tikslas – patenkinti Jūsų ir Jūsų klientų poreikius.

Lojaliems savo klientams taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

Užtikriname itin aukštą produkcijos kokybę.

Visuomet esame atviri Jūsų betkokiam iškilusiui klausimui ar problemai. Drąsiai kreipkitės į mus,  o mes nuoširdžiai stengsimės atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ar pasiūlyti geriausią problemos sprendimo būdą.

PADĖKIME AUGTI VIENI KITIEMS !