KREPŠELIS

Prekė, kurią renkatės, šiuo metu prieinama tik su išankstinio užsakymo galimybe. Nors likučio sandėlyje šiuo metu gali nebūti, mes stengiamės kuo greičiau pagaminti/paruošti užsakytas prekes.

Suprantame, kad ilgas laukimas gali būti varginantis. Nors pristatymo terminas gali prasitęsti iki ~5-12 d.d., tačiau užtikriname, kad gausite norimą produktą iki šio termino pabaigos. Dažnu atveju, prekės pirkėjus pasiekia žymiai greičiau.

Kad galėtumėte efektyviau planuoti reikiamų prekių gavimą numatytu laiku, maloniai kviečiame nedelsti ir pateikti mums savo užsakymą.

Mes dėkingi už jūsų kantrybę ir pasitikėjimą.

Laukiame jūsų užsakymo!

Taip, išrašome ir siunčiame Jūsų nurodytu registracijoje el. paštu. Jei po prekių pristatymo PVM sąskaitos faktūros negavote, kreipkitės el. paštu info@pakobaze.lt

Prekės pristatomos kurjeriu po visą pasaulį “nuo durų iki durų”.

Pristatymo kurjeriu kaina priklauso nuo perkamų prekių bendro svorio ir tūrio.
Pristatymo kaina Lietuvoje krepšelyje apskaičiuojama automatiškai.
-Pristatymo kaina į kitas šalis skaičiuojama individualiai. Kreipkitės info@pakobaze.lt

Prekių pristatymo įkainiai gali svyruoti pagal vežėjų pasikeitusius įkainius.

Siuntos svorisPristatymo kaina be PVMPristatymo kaina su PVM
2 kg4,70 €5,69 €
5 kg6,20 €7,50 €
10 kg7,50 €9,08 €
20 kg8,50 €10,29 €
30 kg9,60 €11,62 €
50 kg15,00 €18,15 €
75 kg24,00 €29,04 €
100 kg 30,00 €36,30 €
200 kg45,00 €54,45 €
300 kg50,00 €60,50 €
virš 300 kg70,00 €84,70 €


LIETUVA-kita šalis | Kaina apskaičiuojama individualiai, pagal užsakymo tūrį ir svorį.
Susisiekite – info@pakobaze.lt

Pristatymo laikas per 2-4 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Pritrūkus likučio sandėlyje, dėl aktyvesnio prekybos sezono ar kurjerių užimtumo, pristatymo terminas gali užsitęsti.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Pateikus užsakymą ir jį apmokėjus, gausite nurodytu el.paštu pranešimą, kad užsakymas” vykdomas”. Tačiau, jei reikiamo užsakyto prekių kiekio mūsų sandėlyje nebūtų su Jumis susisieksime per 1-2 d.d. ir pranešime kiek preliminariai turėtų užtrukti užsakytų prekių pristatymas ir ar sutinkate laukti užsakymo. 

Savo pirkėjams visuomet esame lankstūs kainai. Tad tą pačią prekę radus pigiau pas kitą pardavėją Lietuvoje, praneškite mums ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar geresnį pasiūlymą.
Jei planuojate didmeninį užsakymą, susisiekite su mumis, pateiksime pasiūlymą!

„Pakobazė“ bene kas dieną, atnaujina ir plečia produktų asortimentą, tačiau jei neradote Jus dominančios prekės, skambinkite arba rašykite mums ir mes surasime, o jei prireiks pagaminsime individualiai bei pristatysime Jus dominančią prekę.