PASLAUGOS

Ne tik prekiaujame pakuotėmis ir pakavimo medžiagomis internetu, bet ir suteikiame savo klientams papildomas paslaugas:

spausdinimas-kirtimas-klijavimas

ATSKIROS OPERACIJOS

Teikiame atskirų operacijų paslaugas pakuotėms, produktams. Spausdinimo paslauga: pakuočių ženklinimas spauda, plakatų, lankstinukų, brošiūrų, vizitinių kortelių ir kt. spausdinimas. Kirtimas ir klijavimas: iškirsime ir suklijuosime įvarių rūšių pakuotes. Bigavimas ir reljefo iškelimas – įspausime lenkimo griovelius ar kitus įspaudus ant pakuočių išklotinių. Pasikalbėkime individualiai.

INDIVIDUALI GAMYBA

Ieškantiems originalumo ir unikalumo versle, pagaminsime individualias pakuotes. Individualios pakuotės: įvairių konstrukcijų, plastikinės, guminės, kartono, gofrokartono ir kt. medžiagų, individualių matmenų, su ar be spaudos. Individualios pakuotės jūsų produktui, pakuotės maisto produktams su Jūsų logo, dėžės tranportavimui su Jūsų logo, padėkliukai, kampai, tarpinės ir dar daugiau…

individuali-pakuote
transportavimas-pristatymas-pakobaze

TRANSPORTAVIMAS

Produkcija paruošiama ir supakuojama transportavimui pagal klientų poreikius. Prekes pristatome į visas pasaulio šalis.

-Lietuva-Latvija-Estija pristatymo įkainiai apskaičiuojami apmokėjimo metu.
-Į kitas pasaulio šalis pristatymas skaičiuojamas individualiai (susisiekite el.paštu info@pakobaze.lt).

Stengiamės išvengti nuostolių ir abiejų šalių nepasitenkinimo, tad užtikriname, kad siunčiama produkcija pirkėją pasieks nenukentėjusios būklės.

KONSULTACIJA

Suteiksime nemokamą konsultaciją ir rekomendacijas Jums renkantis pakuotes, pakuočių medžiagas produktams. Sukaupta ilgametė kompetencija leidžia savo klientams suteikti profesionalias konsultacijas. Kaip tinkamai produktus pakuoti renkantis skirtingas pakuotes, pakuočių medžiagas. Ką rinktis, kas pakuotės ne tik apsaugotų pakuojamus produktus (maisto produktus, chemines medžiagas, transportuojamus krovinius ir pnš.) nuo apgadinimo, bet ir išlaikytų savo išvaizdą ir unikalumą.

konsultacija-pakuociu